32-jarige Hercules wint ‘Win Feed for Life’ actie van Pavo
Vanochtend mochten we Hercules verrassen met zijn prijs van de Pavo ‘Win Feed for Life’ actie. En eerlijk is eerlijk: Hercules wist meteen dat er iets interessants aan de hand was zodra er een auto met ritselende voerzakken het erf opreed.
Samen met eigenaresse Paulina en haar dochters Fabienne en Shania maakten we een gezellige foto in de wei. Hercules zelf had vooral oog voor de zakken voer, maar nam toch nog even de moeite om trots in de camera te kijken. En niet zonder reden, want deze kwieke senior won voer voor het leven. De komende jaren hoeft Hercules zich dus geen zorgen meer te maken over zijn favoriete maaltijd.
Hercules is inmiddels 32 jaar oud en al bijna zijn hele leven bij Paulina. Ze kreeg hem toen hij nog maar 7 maanden oud was. In de jaren daarna maakten ze samen van alles mee: buitenritten, avonturen, gezondheidsuitdagingen én uiteindelijk een heerlijk pensioen.
“Hij is mijn maatje en steun en toeverlaat,” vertelt Paulina. “We hebben samen zoveel meegemaakt.”
Zelfs Paulina’s dochters groeiden op met Hercules en maakten nog buitenritten met hem. Inmiddels geniet hij vooral van het goede leven: lekker in de wei staan, wandelen, rollen in het zand en natuurlijk uitgebreid smullen van zijn voer.
Wij wensen Hercules en zijn familie nog heel veel mooie genietmomenten samen.
